Liverpool – Sheffield – 24.10.2020 21:00

V šestém kole Premier League se spolu v sobotu na Anfield Road od 21:00 utkají Liverpool a Sheffield. Domácí tým Liverpoolu je aktuálně s deseti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šestnáct příček níž na devatenácté pozici, když získali jeden bod. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Liverpoolu, skončilo výhrou domácích 2:0. Liverpool v minulém ligovém kole hrál proti Evertonu a ztratil remízou dva body. I klub ze Sheffieldu remizoval s Fulhamem a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Liverpoolu vsítil Mohamed Salah, v barvách Sheffieldu dal nejvíc branek David McGoldrick. Hostující Sheffield na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Reds na svém stadionu v této sezóně vyhráli dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Liverpool vstřelil na domácím hřišti průměrně 3,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Sheffieldu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Liverpool z pěti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Sheffield neskóroval ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Sheffieldu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,6 gólu na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz