Liverpool – Tottenham – 16.12.2020 21:00

Ve středu se odehraje 13. kolo Premier League, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou ve šlágru kola Tottenham a Liverpool. V tomto utkání se střetne druhý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Liverpoolu 0:1. V minulém kole hostující tottenhamští hráči ztratili remízou dva body s Crystal Palace. Stejně tak domácí Liverpool remizoval s Fulhamem. Nejvíc branek v dresu Liverpoolu vsítil Mohamed Salah, v barvách Tottenhamu dal nejvíc branek Heung–Min Son. Reds v této sezóně vyhráli šest ze šesti domácích zápasů. Hostující hráči Tottenhamu na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze šesti zápasů. Tottenham je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,3 branek na venkovní zápas, Liverpool ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3 branky na zápas. Liverpool ze dvanácti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Tottenham neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Domácí Liverpool je na svém stadionu v této sezóně produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz