Newcastle – Chelsea – 21.11.2020 13:30

V sobotu se odehraje 9. kolo Premier League, ve kterém se ve 13:30 spolu střetnou Chelsea a Newcastle. Domácí tým Newcastlu je aktuálně s jedenácti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o osm příček výš na páté pozici, když získali patnáct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Newcastlu, skončil zápas výhrou domácího Newcastlu 1:0. V minulém kole hostující tým z Chelsea získal maximum bodů se Sheffieldem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Newcastle prohrál se Southamptonem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Newcastle Callum Wilson se šesti góly a za Chelsea Timo Werner, který se trefil čtyřikrát. Magpies v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Chelsea na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. Chelsea je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 2,2 branek na venkovní zápas, Newcastle má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Newcastle v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Chelsea také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Chelsea není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Hosté z Chelsea mají na venkovních hřištích průměr 2,2 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz