Newcastle – Sheffield – 14.03.2020 16:00

Ve třicátém kole Premier League se spolu v sobotu v St. James‘ Parku od 16:00 utkají Newcastle a Sheffield. V tomto utkání se střetne třináctý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Newcastlu 0:2. V posledním ligovém kole hráči Newcastlu vyhráli se Southamptonem, stejně tak hosté ze Sheffieldu vyhráli s Norwichem. Nejlepším střelcem Newcastlu je Jonjo Shelvey s pěti brankami. V týmu hostů ze Sheffieldu je nejlepším zakončovatelem Lys Mousset s pěti góly. Hostující Sheffield na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Magpies na svém stadionu v této sezóně vyhráli pět zápasů. Newcastle není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,9 góly na zápas. Také Sheffield na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Newcastle z devětadvaceti zápasů v této sezóně v jedenácti nevstřelil žádný gól, Sheffield neskóroval v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Sheffieldu je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí i hosté nejsou v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz