Sheffield – Chelsea – 11.07.2020 18:30

V sobotu nás čeká 35. kolo Premier League a v něm se o body utkají Sheffield a Chelsea. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté drží třetí příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým z Chelsea získal maximum bodů s Crystal Palace, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Stejně tak domácí Sheffield vyhrál s Wolverhamptonem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sheffield Lys Mousset se šesti góly a za Chelsea Tammy Abraham, který se trefil čtrnáctkrát. Hráči Sheffieldu v této sezóně vyhráli devět ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z Chelsea venku uhráli devět výher ze sedmnácti zápasů. Sheffield v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Chelsea zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 2,1 zásahu. Sheffield ze čtyřiatřiceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, Chelsea neskórovala v šesti zápasech. Defenziva hostující Chelsea není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,0 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Hosté z Chelsea na venkovních hřištích mají průměr 2,1 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz