Southampton – Sheffield – 26.07.2020 17:00

V neděli nás čeká 38. kolo Premier League a v něm se o body utkají Southampton a Sheffield. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Southamptonu 0:1. V minulém kole hostující tým ze Sheffieldu ztratil všechny body s Evertonem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Southampton vyhrál s Bournemouthem. Nejlepším střelcem Southamptonu je Danny Ings s jednadvaceti brankami. V týmu hostů ze Sheffieldu je nejlepším zakončovatelem Oliver McBurnie se šesti góly. Saints v této sezóně vyhráli pět z osmnácti domácích zápasů. Hostující hráči Sheffieldu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z osmnácti zápasů. Southampton není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1 gól na zápas. Také Sheffield na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Southampton ze sedmatřiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Sheffield dokonce neskóroval ve dvanácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,0 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Southamptonu se na domácím hřišti nedaří a Sheffield zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz