Watford – Tottenham – 18.01.2020 13:30

V sobotu nás čeká 23. kolo Premier League a v něm se o body utkají Watford a Tottenham. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s osmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. Watford v minulém ligovém kole hrál proti Bournemouthu a získal maximum bodů za výhru, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Oproti tomu klub z Tottenhamu vyšel z posledního utkání proti Liverpoolu naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Watfordu vsítil Gerard Deulofeu, v barvách Tottenhamu dal nejvíc branek Harry Kane. Hráči Watfordu v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Tottenhamu venku uhráli dvě výhry z jedenácti zápasů. Watford není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1 gól na zápas. Také Tottenham na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Watford z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, Tottenham naopak neskóroval jen v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Domácí Watford na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz