West Ham – Watford – 17.07.2020 21:00

West Ham přivítá v pátek ve 21:00 v rámci 36. kola Premier League na London Stadium Watford. Domácí tým West Hamu je aktuálně se čtyřiatřiceti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na sedmnácté pozici, když získali čtyřiatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z West Hamu 1:3. West Hamu se v posledním ligovém kole proti Norwichi dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Watford také získal maximum bodů s Newcastlem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepšími zakončovateli jsou za West Ham Michail Antonio s osmi góly a za Watford Troy Deeney, který se trefil také osmkrát. Hammers v této sezóně vyhráli pět ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z Watfordu venku uhráli dvě výhry ze sedmnácti zápasů. West Ham v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Watford zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. West Ham z pětatřiceti zápasů v této sezóně ve dvanácti nevstřelil žádný gól, Watford neskóroval v patnácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz