Wolverhampton – Newcastle – 25.10.2020 17:30

Další, v pořadí již 6. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Wolverhamptonem a Newcastlem, které se odehraje v neděli od 17:30 na Molineux Stadium. V tomto utkání se střetne šestý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. Minulé měření sil na Molineux Stadium skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující tým z Newcastlu ztratil všechny body s Manchesterem United. Naopak domácí Wolverhampton vyhrál s Leedsem, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Snajperem v týmu Wolverhamptonu je Raul Alonso Jimenez, který dal tři góly, za Newcastle se čtyřikrát prosadil Callum Wilson. Hráči Wolverhamptonu v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Newcastlu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Wolverhampton v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Newcastle zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Wolverhampton v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Newcastlu také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,5 branky na zápas venku, hosté z Newcastlu v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz