Wolverhampton – Tottenham – 27.12.2020 20:15

Premier League má na programu 15. kolo, ve kterém v neděli ve 20:15 hostí Wolverhampton tým Tottenhamu. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Wolverhamptonu 2:3. Wolverhamptonu se v posledním ligovém kole proti Burnley nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Tottenham také ztratil všechny body s Leicesterem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepším střelcem Wolverhamptonu je Raul Alonso Jimenez se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Tottenhamu je nejlepším zakončovatelem Heung–Min Son s jedenácti góly. Hráči Wolverhamptonu v této sezóně vyhráli tři ze sedmi domácích zápasů. Hosté z Tottenhamu venku uhráli čtyři výhry ze sedmi zápasů. Tottenham je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,1 branek na venkovní zápas, Wolverhampton má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Domácí Wolverhampton v tomto ročníku odehrál čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Tottenhamu odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Hosté z Tottenhamu mají na venkovních hřištích průměr 2,1 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz