Ajax Amsterdam – Waalwijk – 20.09.2020 16:45

V neděli se odehraje 2. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 16:45 spolu střetnou Waalwijk a Ajax Amsterdam. Hostující Waalwijk skončil vloni osmnáctý, domácí jsou úřadujícím mistrem. Minulé měření sil v Amsterdam Areně ovládli domácí hráči Ajaxu Amsterdam 3:0. V posledním ligovém kole amsterdamští hráči vyhráli se Spartou Rotterdam, naopak hosté z Waalwijku prohráli s Arnheimem Vitesse. V domácím týmu se prosadil v prvním utkání jednou brankou Antony Santos. Hosté z Waalwijku se v této sezóně ještě nedokázali brankově prosadit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz