Alavés – Bilbao – 04.10.2020 14:00

V neděli se odehraje 5. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 14:00 spolu střetnou Athletic Bilbao a Alavés. Domácí tým Alavés je aktuálně s jedním bodem na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček výš na patnácté pozici, když získali tři body. Minulé měření sil na Mendizorrotza Stadium ovládli domácí hráči Alavés 2:1. Alavés se v posledním ligovém kole proti Villarrealu nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Athletic Bilbao také ztratilo všechny body s Cádizem. Nejlepším střelcem Alavés je Jose Joselu s jednou brankou. V týmu hostů z Athletica Bilbao je nejlepším zakončovatelem Unai Lopez se dvěma góly. Hráči Alavés v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Athletica Bilbao na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Alavés v této sezóně ještě nevstřelil na domácím hřišti žádnou branku, Athletic Bilbao zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Alavés v tomto ročníku odehrál ovšem dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Athletica Bilbao také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Athletica Bilbao není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí i hosté nejsou v úvodu sezóny v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz