Brest – Monaco – 04.10.2020 15:00

V šestém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v neděli na Stade Francis–Le Blé od 15:00 utkají Brest a Monaco. V tomto utkání se střetne třináctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Monaca 4:1. V minulém kole hostující tým z Monaca získal maximum bodů se Strasbourgem. Naopak domácí Brest prohrál s Angers. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Brestu je Gaetan Charbonnier, který dal dva góly, za Monaco se třikrát prosadil Wissam Ben Yedder. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Monaca na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Brest v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,5 branky na zápas, Monaco zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Brest v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Monaca neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Monaca není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,4 gólu na zápas. Domácí Brest má na domácím hřišti průměr 2,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Brest v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz