Alavés – Eibar – 23.12.2020 22:00

Ve středu se odehraje 15. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 22:00 spolu střetnou Eibar a Alavés. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Alavés, skončil zápas výhrou domácího Alavés 2:1. Alavés se v posledním ligovém kole proti Celtě nedařilo, když ztratil tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Eibar také ztratil všechny body s Realem Madrid. Nejvíc branek v dresu Alavés vsítil Perez M. Lucas, v barvách Eibaru dal nejvíc branek Kike. Hostující Eibar na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál tři zápasy, domácí Alavés na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Alavés vstřelil na domácím hřišti průměrně 0,6 góly v jednom zápase. Hosté z Eibaru na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Alavés ze čtrnácti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Eibar neskóroval také v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Eibaru je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz