Alavés – Villarreal – 25.01.2020 18:30

Španělská LaLiga má na programu 21. kolo, ve kterém v sobotu v 18:30 hostí Alavés tým Villarrealu. Domácí tým Alavés je aktuálně se třiadvaceti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš na deváté pozici, když získali osmadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Villarrealu 4:1. V posledním ligovém kole hráči Alavés vyhráli s Levante, naopak hosté z Villarrealu prohráli s Espaňolem Barcelona. Nejvíc branek v dresu Alavés vsítil Perez M. Lucas, v barvách Villarrealu dal nejvíc branek Gerard Moreno. Hráči Alavés v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Villarrealu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Alavés vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Villarrealu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Domácí Alavés v tomto ročníku odehrál pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Villarrealu odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Villarrealu, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz