Monaco – Strasbourg – 25.01.2020 20:00

V jednadvacátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v sobotu na Stade Louis II. od 20:00 utkají Monaco a Strasbourg. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade de la Meinau a utkání skončilo remízou 2:2. V posledním ligovém kole hráči Monaca prohráli s PSG, stejně tak hosté ze Strasbourgu prohráli s Metz. Nejlepším střelcem Monaca je Wissam Ben Yedder se čtrnácti brankami. V týmu hostů ze Strasbourgu je nejlepším zakončovatelem Ludovic Ajorque se sedmi góly. Hráči Monaca v této sezóně vyhráli šest z deseti domácích zápasů. Hosté ze Strasbourgu venku uhráli dvě výhry z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Monaco vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Strasbourgu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Monaco z dvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Strasbourg neskóroval v devíti zápasech. Defenziva hostujícího Strasbourgu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí Monaco má na domácím hřišti průměr 2,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, Monaco v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz