Amiens – Metz – 29.02.2020 20:00

V sobotu se odehraje 27. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Metz a Amiens. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Amiens 1:2. V minulém kole hostující tým z Metz ztratil všechny body s Lyonem. Naopak domácí Amiens remizovali se Strasbourgem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejvíc branek v dresu Amiens vsítil Sehrou Guirassy, v barvách Metz dal nejvíc branek Habib Diallo. Hostující Metz na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen dva zápasy, domácí Amiens na svém stadionu v této sezóně vyhráli jen tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Amiens vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté z Metz na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Domácí Amiens v tomto ročníku odehráli šest zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Metz odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Metz není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Domácí Amiens na domácím hřišti v této sezóně nejsou žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz