Wolverhampton – Brighton – 07.03.2020 16:00

Wolverhampton přivítá v sobotu v 16:00 v rámci 29. kola Premier League na Molineux Stadium Brighton. V tomto utkání se střetne šestý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtrnáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 2:2. V posledním ligovém kole hráči Wolverhamptonu vyhráli s Tottenhamem, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté z Brightonu prohráli s Crystal Palace. Nejlepším střelcem Wolverhamptonu je Raul Alonso Jimenez se třinácti brankami. V týmu hostů z Brightonu je nejlepším zakončovatelem Neal Maupay s osmi góly. Hráči Wolverhamptonu v této sezóně vyhráli pět ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Brightonu venku uhráli dvě výhry ze čtrnácti zápasů. Brighton není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Wolverhampton ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Wolverhampton z osmadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Brighton neskóroval v osmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí tým Wolverhamptonu vyhrál v posledních dvou zápasech. Domácí hráči Wolverhamptonu mají v tabulce o 14 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz