Amiens – Paris SG – 15.02.2020 17:30

V sobotu se odehraje 25. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 17:30 spolu střetnou Paris SG a Amiens. Oba týmy dělí v tabulce osmnáct příček, domácí jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté ligové tabulce vévodí. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Paris SG 4:1. V minulém kole hostující pařížští hráči získali maximum bodů s Lyonem, hosté jsou rozjetí, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Amiens prohrál s Monacem. Nejvíc branek v dresu Amiens vsítil Sehrou Guirassy, v barvách Paris SG dal nejvíc branek Kylian Mbappe-Lottin. Hráči Amiens v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Paris SG na venkovních hřištích vyhráli deset ze dvanácti zápasů. Paris SG je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2,2 branek na venkovní zápas, Amiens mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Amiens ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelili žádný gól, Paris SG neskórovalo v jednom zápase. Defenziva hostujícího Paris SG je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli posledních pět zápasů v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 18 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz