Valladolid – Espaňol – 23.02.2020 16:00

Další, v pořadí již 25. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Valladolidem a Espaňolem Barcelona, které se odehraje v neděli od 16:00 na Estadio José Zorrilla. V tomto utkání se střetne patnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedm bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na RCDE Stadium a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Valladolidu 0:2. Valladolidu se v posledním ligovém kole proti Granadě nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Espaňol Barcelona naopak remizoval a přišel o dva body se Sevillou. Nejvíc branek v dresu Valladolidu vsítil Sergi Guardiola, v barvách Espaňolu Barcelona dal nejvíc branek Raúl de Tomás. Hráči Valladolidu v této sezóně vyhráli dva z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Espaňolu Barcelona na venkovních hřištích vyhráli tři ze dvanácti zápasů. Espaňol Barcelona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Valladolid ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Valladolid v tomto ročníku odehrál ovšem deset zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Espaňolu Barcelona odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí Valladolid na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz