Anderlecht Brusel – Antwerpy – 01.11.2020 13:30

Anderlecht Brusel přivítá v neděli ve 13:30 v rámci 11. kola 1. belgické ligy v Lotto Parku Antwerpy. Domácí tým Anderlechtu Brusel je aktuálně se sedmnácti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš v čele ligy, když získali dvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Bosuilstadionu a utkání skončilo remízou 0:0. V posledním ligovém kole andrechtští hráči vyhráli s Kortrijkem, stejně tak hosté z Antwerp vyhráli a jde již o čtvrtou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Anderlechtu Brusel je Tau se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Antwerp je nejlepším zakončovatelem Dieudonné Mbokani Bezua se čtyřmi góly. Hráči Anderlechtu Brusel v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Antwerp na venkovních hřištích vyhráli tři z pěti zápasů. Anderlecht Brusel v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Antwerpy zaznamenaly na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Anderlecht Brusel z deseti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Antwerpy neskórovaly také v jednom zápase. Defenziva hostujících Antwerp není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Hostující Antwerpy drží sérii čtyřech výher v řadě. Hosté z Antwerp na venkovních hřištích mají průměr 2 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz