Verona – Benevento – 02.11.2020 20:45

Italská Serie A má na programu 6. kolo, ve kterém v pondělí ve 20:45 hostí Verona tým Beneventa. V tomto utkání se střetne osmý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. Verona v minulém ligovém kole hrála proti Juventusu a ztratila remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Beneventa vyšel z posledního utkání proti Neapoli naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Veronu Andrea Favilli se dvěma góly a za Benevento Gianluca Caprari, který se trefil třikrát. Hostující Benevento na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Verona na svém stadionu v této sezóně vyhrála dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Verona vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté z Beneventa na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,5 branky. Domácí Verona v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Beneventa neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Beneventa není příliš pevná, průměrně obdržela 2,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,4 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii remíz. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Hosté z Beneventa na venkovních hřištích mají průměr 2,5 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz