Anderlecht Brusel – Eupen – 23.02.2020 18:00

1. belgická liga má na programu 27. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Anderlecht Brusel tým Eupenu. Svěřenci domácího trenéra Franka Vercauterena jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují třináctou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Kehrwegstadionu a utkání skončilo remízou 0:0. Anderlecht Brusel v minulém ligovém kole hrál proti Mechelenu a ztratil všechny body. I klub z Eupenu vyšel z posledního utkání proti Gentu naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Anderlechtu Brusel je Nacer Chadli se sedmi brankami. V týmu hostů z Eupenu je nejlepším zakončovatelem Danijel Milicevic s pěti góly. Hráči Anderlechtu Brusel v této sezóně vyhráli pět ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Eupenu venku uhráli čtyři výhry ze třinácti zápasů. Anderlecht Brusel není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,2 góly na zápas. Také Eupen na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,9 branky na utkání. Anderlecht Brusel ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Eupen neskóroval také v devíti zápasech. Defenziva hostujícího Eupenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Domácí hráči Anderlechtu Brusel mají v tabulce o 8 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz