Angers – Brest – 27.09.2020 15:00

Angers přivítají v neděli v 15:00 v rámci 5. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Raymond Kopa Brest. Svěřenci domácího trenéra Stéphane Moulina jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Angers 0:1. Angers v minulém ligovém kole hráli proti Montpelliere a ztratili všechny body. Oproti tomu klub z Brestu získal s Lorient tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Angers vsítil Stéphane Bahoken, v barvách Brestu dal nejvíc branek Romain Perraud. Hostující Brest na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Angers na svém stadionu v této sezóně vyhráli jeden zápas. Angers nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelili 0,5 góly na zápas. Také Brest na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Angers ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelili žádný gól, Brest neskóroval také v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Oba týmy nejsou v úvodu sezóny příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz