České Budějovice – Bohemians – 25.09.2020 18:00

České Budějovice přivítají v pátek v 18:00 v rámci 5. kola 1. české fotbalové ligy na Fotbalovém stadionu na Střeleckém ostrově Bohemians. V tomto utkání se střetne šestnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Bohemians 3:2. V minulém kole hostující vršovičtí hráči ztratili všechny body s Plzní a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí České Budějovice remizovaly s Opavou. Nejvíc branek v dresu Českých Budějovic vsítil Pavel Šulc, v barvách Bohemians dal nejvíc branek David Puškáč. Hráči Českých Budějovic v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z Bohemians venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. České Budějovice nejsou na domácím hřišti produktivní, když ještě neskórovaly. Také Bohemians na venkovních hřištích nejsou obávaným týmem, respektive venku ještě neskórovali. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Bohemians odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hostující Bohemians mají nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Českým Budějovicím se na domácím hřišti nedaří a Bohemians zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz