Angers – Lorient – 06.12.2020 15:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 13. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Angers tým Lorient. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží osmnáctou příčku. V minulém kole hostující tým z Lorient ztratil všechny body s Montpelliere, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Naopak domácí Angers vyhráli s Lensem. Snajperem v týmu Angers je Stéphane Bahoken, který dal pět gólů, za Lorient se čtyřikrát prosadil Yoane Wissa. Hráči Angers v této sezóně vyhráli dva ze šesti domácích zápasů. Hosté z Lorient venku uhráli jednu výhru ze šesti zápasů. Lorient není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Angers mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Angers ze dvanácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelili žádný gól, Lorient neskóroval v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Lorient není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Angers.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz