Aston Villa – Newcastle – 04.12.2020 21:00

V jedenáctém kole Premier League se spolu v pátek na Villa Parku od 21:00 utkají Aston Villa a Newcastle. V tomto utkání se střetne desátý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. V posledním ligovém kole hráči Aston Villy prohráli s West Hamem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Newcastlu vyhráli s Crystal Palace. Nejvíc branek v dresu Aston Villy vsítil Ollie Watkins, v barvách Newcastlu dal nejvíc branek Callum Wilson. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Newcastlu na venkovních hřištích vyhráli dva z pěti zápasů. Newcastle není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Aston Villa ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,4 branky na zápas. Domácí Aston Villa v tomto ročníku odehrála jen jeden zápas, ve kterém nevstřelila žádnou branku, hostující tým Newcastlu odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Newcastlu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí tým Aston Villy prohrál v posledních dvou zápasech. Domácí na Villa Parku v této sezóně průměrně vstřelili 2,4 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz