Angers – Lyon – 22.11.2020 17:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 11. kolo, ve kterém v neděli v 17:00 hostí Angers tým Lyonu. V tomto utkání se střetne devátý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Lyonu 6:0. V posledním ligovém kole hráči Angers vyhráli s Nimes, stejně tak hosté z Lyonu vyhráli se Saint Etienne. Nejvíc branek v dresu Angers vsítil Stéphane Bahoken, v barvách Lyonu dal nejvíc branek Memphis Depay. Hráči Angers v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Lyonu na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. Angers nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelili 1 gól na zápas. Také Lyon na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Domácí Angers v tomto ročníku odehráli jen dva zápasy, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Lyonu také odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz