Bohemians – Teplice – 21.11.2020 16:00

Další, v pořadí již 8. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Bohemians a Teplicemi, které se odehraje v sobotu od 16:00 v Ďolíčku. V tomto utkání se střetne dvanáctý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Bohemians, skončilo výhrou domácích 4:0. Bohemians v minulém ligovém kole hráli proti Karviné a ztratili všechny body. I klub z Teplic vyšel z posledního utkání proti Liberci naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Bohemians je David Puškáč s jednou brankou. V týmu hostů z Teplic je nejlepším zakončovatelem Jakub Mareš se dvěma góly. Klokani v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hosté z Teplic venku uhráli jednu výhru ze čtyř zápasů. Bohemians v této sezóně vstřelili na domácím hřišti průměrně 2,3 branky na zápas, Teplice zaznamenaly na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Bohemians v tomto ročníku odehráli dva zápasy, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Teplic odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 2,1 branky a Bohemians jsou doma produktivní, hosté z Teplic neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz