Angers – Montpelliere – 22.02.2020 20:00

Další, v pořadí již 26. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Angers a Montpelliere, které se odehraje v sobotu od 20:00 na Stade Raymond Kopa. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 0:0. V minulém kole hostující tým z Montpelliere ztratil všechny body s Monacem. Stejně tak domácí Angers prohrál s Nimes, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. Nejlepším střelcem Angers je Rachid Alioui se šesti brankami. V týmu hostů z Montpelliere je nejlepším zakončovatelem Andy Delort s devíti góly. Hráči Angers v této sezóně vyhráli šest ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Montpelliere na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvanácti zápasů. Angers v této sezóně vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Montpelliere zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Angers z pětadvaceti zápasů v této sezóně v jedenácti nevstřelili žádný gól, Montpelliere neskórovalo v osmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních čtyřech zápasech sérii porážek. Hostující hráči Montpelliere mají v tabulce náskok 7 bodů a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz