Angers – Nice 11.01.2020 20:00

V sobotu se odehraje 20. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Nice a Angers. V tomto utkání se střetne osmý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Angers se v posledním ligovém kole proti Nantes dařilo a brali plný počet bodů. Hostující Nice také získalo maximum bodů s Toulouse. Nejlepšími zakončovateli jsou za Angers Rachid Alioui s pěti góly a za Nice Wylan Cyprien, který se trefil šestkrát. Hostující Nice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo dva zápasy, domácí Angers na svém stadionu v této sezóně vyhráli šest zápasů. Nice není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Angers ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Angers v tomto ročníku odehráli sedm zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Nice odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Nice není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí Angers mají na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz