Nimes – Rennes – 15.01.2020 19:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 12. kolo, ve kterém ve středu v 19:00 hostí Nimes tým Rennes. Svěřenci domácího trenéra Bernarda Blaquarta jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují třetí pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Nimes, skončil zápas výhrou domácího Nimes 3:1. Snajperem v týmu Nimes je Renaud Ripart, který dal čtyři góly, za Rennes se osmkrát prosadil M’Baye Niang. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli tři z devíti domácích zápasů. Hosté z Rennes venku uhráli čtyři výhry z devíti zápasů. V této ligové sezóně domácí Nimes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Rennes na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 1 branku. Domácí Nimes v tomto ročníku odehrálo ovšem devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Rennes odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 16 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz