Angers – Strasbourg – 16.12.2020 19:00

Ve středu nás čeká 15. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Angers a Strasbourg. Domácí tým Angers je aktuálně se třiadvaceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček níž na šestnácté pozici, když získali jedenáct bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Angers a zápas ovládli domácí z Angers 1:0. Angers se v posledním ligovém kole proti Saint Etienne ne úplně dařilo, když ztratili remízou dva body. Hostující Strasbourg také remizoval a přišel o dva body s Metz. Nejlepšími zakončovateli jsou za Angers Stéphane Bahoken s pěti góly a za Strasbourg Ludovic Ajorque, který se trefil také pětkrát. Hostující Strasbourg na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Angers na svém stadionu v této sezóně vyhráli tři zápasy. Angers v této sezóně vstřelili na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Strasbourg zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Angers ze čtrnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelili žádný gól, Strasbourg neskóroval také ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Strasbourgu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 2 branky na zápas venku, hosté ze Strasbourgu v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz