Antwerpy – Beerschot – 25.10.2020 13:30

1. belgická liga má na programu 10. kolo, ve kterém v neděli ve 13:30 hostí Antwerpy tým Beerschotu. Domácí tým Antwerp je aktuálně se sedmnácti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na třetí pozici, když získali osmnáct bodů. V posledním ligovém kole antverpští hráči vyhráli s Waregemem, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou, stejně tak hosté z Beerschotu vyhráli se Sint Truidense. Snajperem v týmu Antwerp je Dieudonné Mbokani Bezua, který dal tři góly, za Beerschot se sedmkrát prosadil Raphael Holzhauser. Hráči Antwerp v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Beerschotu na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. Antwerpy v této sezóně vstřelily na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Beerschot zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Domácí Antwerpy v tomto ročníku odehrály jen jeden zápas, ve kterém nevstřelily žádnou branku, hostující tým Beerschotu také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Beerschotu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Domácí jsou v koncovce na svém stadionu poměrně produktivní a hostující obrana v této sezóně obdržela průměrně 2,2 branky, hostující Beerschot neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz