AC Milán – AS Řím – 26.10.2020 20:45

AC Milán přivítá v pondělí ve 20:45 v rámci 5. kola Italské Serie A na San Siru AS Řím. V tomto utkání se střetne vedoucí tým s osmým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Milána, skončil zápas výhrou domácího Milána 2:0. AC Milán v minulém ligovém kole hrál proti Interu a získal maximum bodů za výhru, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. I klub z AS Řím získal s Beneventem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Milána je Zlatan Ibrahimovic se čtyřmi brankami. V týmu hostů z AS Řím je nejlepším zakončovatelem Jordan Veretout se třemi góly. Rossoneri v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči AS Řím na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí AC Milán vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté z AS Řím na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Domácí AC Milán v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým AS Řím odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího AS Řím není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,2 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních čtyřech zápasech vítěznou sérii. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Milánu se vstup do sezóny podařil a proti hostům z AS Řím má náskok 5 bodů. Dá se předpokládat, že domácí neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz