Antwerpy – Eupen – 20.09.2020 20:45

V neděli se odehraje 6. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou Eupen a Antwerpy. Domácí tým Antwerp je aktuálně se sedmi body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na jedenácté pozici, když získali šest bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Antwerp a zápas ovládli domácí z Antwerp 1:0. Antwerpám se v posledním ligovém kole proti Sint Truidense dařilo a braly plný počet bodů. Hostující Eupen také získal maximum bodů s Gentem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Antwerpy Simen K. Jukleroed se dvěma góly a za Eupen Isaac Nuhu, který se trefil jedenkrát. Hráči Antwerp v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Eupenu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Eupen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Antwerpy ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Antwerpy v tomto ročníku odehrály jen jeden zápas, ve kterém nevstřelily žádnou branku, hostující tým Eupenu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí i hosté nejsou v úvodu sezóny v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz