Waasland – Anderlecht Brusel – 19.09.2020 20:45

V sobotu nás čeká 6. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Waasland a Anderlecht Brusel. V tomto utkání se střetne sedmnáctý se šestým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šest bodů. Minulé měření sil na Stadionu Freethiel vyhráli hosté z Anderlechtu Brusel 0:3. V posledním ligovém kole hráči Waaslandu prohráli s FC Brugami, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, naopak hosté z Anderlechtu Brusel vyhráli s Cercle Brugy. Nejlepším střelcem Waaslandu je Heymans se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Anderlechtu Brusel je nejlepším zakončovatelem Landry Nany Dimata se dvěma góly. Hráči Waaslandu v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Anderlechtu Brusel na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Anderlecht Brusel není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Waasland má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Waasland v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Anderlechtu Brusel také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Anderlechtu Brusel je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,8 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních čtyřech zápasech padli. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 11 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz