Antwerpy – Standard Lutych – 08.11.2020 13:30

1. belgická liga má na programu 12. kolo, ve kterém v neděli ve 13:30 hostí Antwerpy tým Standardu Lutych. Svěřenci domácího trenéra Lászla Bölöniho jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté okupují třetí pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Maurice Dufrasne a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů ze Standardu Lutych 1:0. Antwerpám se v posledním ligovém kole proti Anderlechtu Brusel nedařilo, když ztratily tři body. Hostující Standard Lutych naopak získal maximum bodů s Oostende. Nejlepšími zakončovateli jsou za Antwerpy Dieudonné Mbokani Bezua se čtyřmi góly a za Standard Lutych Samuel Bastien, který se trefil dvakrát. Hostující Standard Lutych na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál tři zápasy, domácí Antwerpy na svém stadionu v této sezóně vyhrály tři zápasy. Antwerpy jsou na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelily 2,2 góly na zápas. Oproti tomu Standard Lutych není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Domácí Antwerpy v tomto ročníku odehrály jen dva zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Standardu Lutych odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz