Fortuna Sittard – Zwolle – 06.11.2020 20:00

Další, v pořadí již 8. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Fortunou Sittard a Zwolle, které se odehraje v pátek od 20:00 na Stadionu Fortuna Sittard. V tomto utkání se střetne poslední s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Fortuny Sittard, skončil zápas nerozhodně 1:1. Fortuně Sittard se v posledním ligovém kole proti Ajaxu Amsterdam nedařilo, když ztratila tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Zwolle také ztratilo všechny body s Twente Enschede. Nejlepšími zakončovateli jsou za Fortunu Sittard Sebastian Polter se dvěma góly a za Zwolle Clint Leemans, který se trefil také dvakrát. Hráči Fortuny Sittard v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté ze Zwolle venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Fortuna Sittard je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 1,7 góly na zápas. Oproti tomu Zwolle není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Fortuna Sittard v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Zwolle odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Zwolle není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,9 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Domácí Fortuna Sittard na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz