Antwerpy – Charleroi – 16.02.2020 14:30

V neděli nás čeká 26. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Antwerpy a Charleroi. Domácí tým Antwerp je aktuálně se šestačtyřiceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku výš na třetí pozici, když získali sedmačtyřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Charleroi 2:1. Antwerpy v minulém ligovém kole hrály proti Genku a ztratily remízou dva body. Oproti tomu klub z Charleroi získal s Mechelenem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Antwerp je Dieudonné Mbokani Bezua s patnácti brankami. V týmu hostů z Charleroi je nejlepším zakončovatelem Kaveh Rezaei s jedenácti góly. Hostující Charleroi na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen čtyři zápasy, domácí Antwerpy na svém stadionu v této sezóně vyhrály devět zápasů. Antwerpy v této sezóně vstřelily na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Charleroi zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Antwerpy v tomto ročníku odehrály jen tři zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Charleroi odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Charleroi je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz