Antwerpy – Waregem – 26.01.2020 20:00

Antwerpy přivítají v neděli ve 20:00 v rámci 23. kola 1. belgické ligy na Bosuilstadionu Waregem. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Waregemu 2:0. Antwerpy v minulém ligovém kole hrály proti Cercle Brugy a získaly maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Waregemu vyšel z posledního utkání proti Genku naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepším střelcem Antwerp je Dieudonné Mbokani Bezua se čtrnácti brankami. V týmu hostů z Waregemu je nejlepším zakončovatelem Cyle Larin se sedmi góly. Hráči Antwerp v této sezóně vyhráli osm z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Waregemu na venkovních hřištích vyhráli tři z jedenácti zápasů. Antwerpy jsou na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelily 2,1 góly na zápas. Oproti tomu Waregem není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Antwerpy z dvaadvaceti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelily žádný gól, Waregem dokonce neskóroval v devíti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí Antwerpy mají na domácím hřišti průměr 2,1 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, Antwerpy v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz