Arnheim Vitesse – Heerenveen – 13.12.2020 12:15

V neděli se odehraje 12. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se ve 12:15 spolu střetnou Heerenveen a Arnheim Vitesse. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Minulé měření sil na GelreDomu ovládli domácí hráči Arnheimu Vitesse 4:2. V minulém kole hostující tým z Heerenveenu ztratil remízou dva body s PSV Eindhoven, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední tři utkání. Naopak domácí Arnheim Vitesse prohrál se Zwolle. Nejlepším střelcem Arnheimu Vitesse je Armando Broja s pěti brankami. V týmu hostů z Heerenveenu je nejlepším zakončovatelem Henk Veerman s devíti góly. Hráči Arnheimu Vitesse v této sezóně vyhráli pět z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Heerenveenu na venkovních hřištích vyhráli dva ze šesti zápasů. Arnheim Vitesse v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,4 branky na zápas, Heerenveen zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,8 zásahu. Domácí Arnheim Vitesse v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Heerenveenu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Heerenveenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,7 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech remíz. Domácí na GelreDomu v této sezóně průměrně vstřelili 2,4 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz