Sparta Praha – Pardubice – 16.12.2020 16:00

1. česká fotbalová liga má na programu 12. kolo, ve kterém ve středu v 16:00 hostí Sparta tým Pardubic. V tomto utkání se střetne druhý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Sparta v minulém ligovém kole hrála proti Slovácku a získala maximum bodů za výhru. I klub z Pardubic získal s Brnem tři body. Snajperem v týmu Sparty je Lukáš Juliš, který dal osm gólů, za Pardubice se čtyřikrát prosadil Emil Tischler. Hostující Pardubice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jeden zápas, domácí Sparta na svém stadionu v této sezóně vyhrála tři zápasy. Sparta v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Pardubice zaznamenaly na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. Sparta z jedenácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Pardubice neskórovaly ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí Sparta má na domácím hřišti průměr 2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Sparta v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz