Arnheim Vitesse – PSV Eindhoven – 23.02.2020 14:30

Ve čtyřiadvacátém kole 1. nizozemské ligy se spolu v neděli na GelreDomu od 14:30 utkají Arnheim Vitesse a PSV Eindhoven. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího PSV Eindhoven 5:0. V posledním ligovém kole arnhemští hráči vyhráli s Heerenveenem, stejně tak hosté z PSV Eindhoven vyhráli a jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Arnheimu Vitesse je Bryan Linssen se čtrnácti brankami. V týmu hostů z PSV Eindhoven je nejlepším zakončovatelem Donyell Malen s jedenácti góly. Hráči Arnheimu Vitesse v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hosté z PSV Eindhoven venku uhráli čtyři výhry ze dvanácti zápasů. Arnheim Vitesse je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2 góly na zápas. Také PSV Eindhoven na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,6 branky na utkání. Domácí Arnheim Vitesse v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým PSV Eindhoven odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz