Atletico Madrid – Cádiz – 07.11.2020 21:00

V sobotu se odehraje 9. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Cádiz a Atletico Madrid. V tomto utkání se střetne třetí se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. V posledním ligovém kole hráči Atletica Madrid vyhráli s Osasunou, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou, stejně tak hosté z Cádizu vyhráli s Eibarem. Nejlepším střelcem Atletica Madrid je Luis Suárez se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Cádizu je nejlepším zakončovatelem Alvaro Negredo se dvěma góly. Hráči Atletica Madrid v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Cádizu na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze čtyř zápasů. Cádiz není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Atletico Madrid ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,7 branky na zápas. Atletico Madrid ze šesti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Cádiz neskóroval také ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Cádizu je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,3 gólu na zápas. Domácí tým Atletica Madrid vyhrál v posledních třech zápasech. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,7 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz