Gent – Anderlecht Brusel – 08.11.2020 18:15

belgická liga má na programu 12. kolo, ve kterém v neděli v 18:15 hostí Gent tým Anderlechtu Brusel. Domácí tým Gentu je aktuálně s dvanácti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš na šesté pozici, když získali dvacet bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Gentu, skončil zápas nerozhodně 1:1. Gent v minulém ligovém kole hrál proti Waaslandu a získal maximum bodů za výhru. I klub z Anderlechtu Brusel získal s Antwerpami tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Gentu vsítil Roman Yaremchuk, v barvách Anderlechtu Brusel dal nejvíc branek Tau. Hostující Anderlecht Brusel na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Gent na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Gent vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Anderlechtu Brusel na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,2 branky. Gent z jedenácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Anderlecht Brusel neskóroval také v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí inkasovali v minulých zápasech průměrně 1,7 branky a hosté jsou venku produktivní, domácí Gent neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz