Atletico Madrid – Valladolid – 20.06.2020 22:00

Atletico Madrid přivítá v sobotu ve 22:00 v rámci 30. kola Španělské LaLigy na Wanda Metropolitano Valladolid. V tomto utkání se střetne čtvrtý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šestnáct bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. V minulém kole hostující tým z Valladolidu ztratil remízou dva body se Celtou. Naopak domácí Atletico Madrid vyhrálo s Osasunou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Atletico Madrid Álvaro Morata s devíti góly a za Valladolid Sergi Guardiola, který se trefil šestkrát. Hráči Atletica Madrid v této sezóně vyhráli osm ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Valladolidu venku uhráli čtyři výhry z patnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Atletico Madrid vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,4 góly v jednom zápase. Hosté z Valladolidu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Atletico Madrid v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Valladolidu odehrál dvanáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz