Augsburg – Freiburg – 15.02.2020 15:30

Ve dvaadvacátém kole Bundesligy se spolu v sobotu ve WWK Areně od 15:30 utkají Augsburg a Freiburg. Domácí tým Augsburgu je aktuálně se šestadvaceti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky výš na osmé pozici, když získali dvaatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Augsburgu prohráli s Frankfurtem, naopak hosté z Freiburgu vyhráli s Hoffenheimem. Nejlepším střelcem Augsburgu je Florian Niederlechner s jedenácti brankami. V týmu hostů z Freiburgu je nejlepším zakončovatelem Nils Petersen s osmi góly. Hráči Augsburgu v této sezóně vyhráli pět z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Freiburgu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z jedenácti zápasů. Augsburg v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,1 branky na zápas, Freiburg zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Augsburg v tomto ročníku odehrál jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Freiburgu také odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,1 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz