Augsburg – Lipsko – 27.06.2020 15:30

Bundesliga má na programu 34. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Augsburg tým Lipska. Svěřenci domácího trenéra Martina Schmidta jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují třetí pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Lipska 3:1. V posledním ligovém kole hráči Augsburgu remizovali s Düsseldorfem, naopak hosté z Lipska prohráli s Dortmundem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Augsburg Florian Niederlechner se třinácti góly a za Lipsko Timo Werner, který se trefil šestadvacetkrát. Hráči Augsburgu v této sezóně vyhráli pět ze šestnácti domácích zápasů. Hosté z Lipska venku uhráli deset výher ze šestnácti zápasů. Lipsko je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2,6 branek na venkovní zápas, Augsburg má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Domácí Augsburg v tomto ročníku odehrál osm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Lipska odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz