Augsburg – Stuttgart – 10.01.2021 15:30

Bundesliga má na programu 15. kolo, ve kterém v neděli v 15:30 hostí Augsburg tým Stuttgartu. Domácí tým Augsburgu je aktuálně s devatenácti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na jedenácté pozici, když získali osmnáct bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Augsburgu a zápas ovládli domácí z Augsburgu 6:0. V posledním ligovém kole hráči Augsburgu vyhráli s Kölnem, naopak hosté ze Stuttgartu prohráli s Lipskem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Snajperem v týmu Augsburgu je Daniel Caligiuri, který dal čtyři góly, za Stuttgart se sedmkrát prosadil Silas Wamangituka Fundu. Hráči Augsburgu v této sezóně vyhráli dva ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Stuttgartu na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze sedmi zápasů. Augsburg v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Stuttgart zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2,4 zásahu. Domácí Augsburg v tomto ročníku odehrál čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Stuttgartu odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Stuttgartu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2,4 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz